Acasă București Nicușor Dan : Am intrat în turul 2. Mulțumesc! BucureștiDiplomatulInvestorMatinalPrimăriaUSR Nicușor Dan : Am intrat în turul 2. Mulțumesc! De către Primăria 🦌 mapamond🌐media - 4 mai 2025 0 128 FacebookXPinterestWhatsApp Foto credit: Mihai Bălănescu Nicușor Dan ARTICOLE SIMILAREDE LA ACELAȘI AUTOR Parcul Liniei, Sector 6. De anul viitor extindem însămânțarea cu flori de câmp Ceva frumos – cum sugerez eu sa facem calea Victoriei. Vedeti mai jos – pietonal complet , cu un tramvai pe stil interbelic Andrei Caramitru : Ma bucur mult ca Ciucu a început sa se ocupe de centrul Bucureștiului. Se va face un proiect pentru refacerea bulevardului... Lasă un răspunsAnulează răspunsul 0FaniÎmi place0CititoriConectați-vă71,460CititoriConectați-vă22,800AbonațiAbonați-vă Latest posts Nicușor Dan : Am fost invitat la emisiunea „Īn fața ta”, moderată de jurnaliștii... 2 octombrie 2023 Starea Impostorilor | Episodul 15 – Combinație de miliarde: mafioți, servicii, trompete, Chirieac 23 iunie 2023 Clotilde Armand : Fostul primar din Strasbourg – Fabienne Keller – susține proiectul nostru din... 23 octombrie 2022 Radu Hossu : Referendumul de la Dumbrăvița, Brașov trebuie să fie o lecție pentru... 19 iunie 2022 Diana Buzoianu : „Momentul adevărului” nu se joacă la televizor, ci pe teren, acolo... 20 aprilie 2026